Objevte krásy letoviska Marsa Alam online, rychle a jednoduše!

Stáhněte si eBook zdarma a nechejte se inspirovat Chytrým online průvodcem Egypta a dejte výběru Vaší vysněné dovolené jiný rozměr!

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o eBooku říkají?

Vždy, když vybírám destinaci dovolené, snažím se o místě zjistit co nejvíce informací. Egypt je turisticky atraktivní lokalita ale každý průvodce nebo kancelář vám poskytne základní a podobné informace, já chci ale víc. Mé požadavky přesně splnila Bára a její projekt Chytrý online průvodce Egyptem! Však kdo jiný by toho měl vědět více, než ten, kdo v zemi skutečně žije. E-book 10 důvodů proč navštívit letovisko Marsa Alam mě nadchl a pozitivně ovlivnil mé rozhodnutí, proč jet právě sem. Bářin osobní příběh je velmi inspirativní a je poznat, že její projekty jsou vedeny srdcem.

Mgr. Alena Kalašovášéfredaktorka life&style časopisu POSH, www.casopisposh.cz

Milá Barborko ,srdečně Vás zdravím a děkuji za chytrého průvodce Marsa Alam, letím do Marsy sice už po čtvrté, ale velice ráda jsem si ho přečetla. Máte to moc pěkně napsané, žádné zbytečnosti a samé užitečné rady. Ráda budu číst Vaše další příspěvky. S pozdravem do Marsy Pavla Hrachovcová

Pavla Hrachovcová

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *