"NEJVĚTŠÍ LIDSKÝ STRACH JE BÝT SÁM SEBOU"

PŘEČTI SI MŮJ PŘÍBĚH, MÉ POSTŘEHY A ZKUŠENOSTI ZE ŽIVOTA V EGYPTĚ.

INSPIRUJ SE A DEJ SVÉMU ŽIVOTU TEN SPRÁVNÝ SMĚR! 

0 z vás
SI JIŽ PŘEČETLO MŮJ EBOOK

NĚCO MÁLO O MNĚ...

...obyčejně neobyčejná, drze slušná, velká duší a malá tělem...

To jsem já.... holka z Výmyslova, která si vymyslela, že chce žít velký život a poznat jedno ze svých “JÁ” v Egyptě a bez make-upu o tom psát! Online průvodkyně lidských radostí i starostí v krajině faraonů a magických pyramid.
 
Ukazuji lidem, že svět není černobílý a že multikulturní vztahy jsou normální. 
 
Pomáhám a otevírám své srdce těm, kteří se zajímají o jinou kulturu, o život v Egyptě, o vztahy, cestování a potřebují získat cenné informace, které na Wikipedii nenajdou. Otevírám dveře poznání do světa, který se nám zdá být neznámý a vzdálený.

 

PROJEKTY TVOŘENÉ SRDCEM...

Cestování! Vzhledem k tomu, že je cestování moji součástí již od plenek, tak cestování samozřejmě miluji! objevování nových míst a kultur, poznávání nových lidí a způsobů života, nabytí nových zkušeností, obohacení o nové obzory a pohledy na život a na svět. To vše a mnohem více je pro mě cestování. S cestovní kanceláří jsem cestovala jen 3 x za svůj život a těch destinací poznala desítky. V turistickém ruchu na straně prodejce, nebo poskytovatele služeb se pohybuji již více než 5 let. Po všech těch zkušenostech, známostech a příležitostech jsem se rozhodla založit projekt na svobodné cestování po celém světě! Bez cestovek zažiješ mnohem více, než s nimi! Bez cestovek nepoznáš jen nová místa, ale hlavně sebe! A ano, bez cestovek můžete cestovat i do Egypta! Tak cestuj, poznávej a žij!

Jídlo, jídlo, jídlo! orientální egyptská kuchyně je velice známá a já ji jednoduše miluji! Miluji i vaření a miluji svého muže pro kterého vařím! Vzhledem k těmto kombinacím prostě musel vzniknout Egypt na talíři, který vám opravdu přináší Egypt na talíři. Na vlastní kůži zkouším vařit tradiční egyptské recepty, které s vámi s radostí sdílím a doufám, že nám bude společně chutnat. Tak co, chcete si doma uvařit Egypt?

Tento průvodce je mojí první členskou sekcí, která je odpovědí na všechny vaše otázky, které mi posíláte. Vzhledem k tomu, že je vás opravdu hodně, jsem se rozhodla vytvořit prostor, kde na vás budou odpovědi již čekat a tak na ně nebudete muset čekat vy. Tato členská sekce je dynamickým a aktuálním prostorem se zodpovězenými základními otázkami, které se týkají života v Egyptě!

VOZÍM VÁM (nejen) EGYPTSKÉ POKLADY...

Jsem rozená obchodnice, podnikatelka, tvořitelka a vymýšlečka pro mě smysluplných věcí a projektů. Ne nadarmo pocházím z vesnice Výmyslov. Protože jsem vystudovala VOŠ a VŠ Podnikání a práva, tak mám dostatek teoretických vědomostí a protože jsem při svém studiu vždy pracovala a "na vedlejšák" i podnikala, tak jsem načerpala i mnoho praktických zkušeností. Vzhledem k mé lásce k Egyptu a k tomu, že podnikání je mojí vášní a budoucností, jsem se rozhodla, že si založím s.r.o. a budu vám vozit to nejlepší z Egypta. Rok s rokem se sešel, já se stala majitelkou firmy Variety Invest a v rámci importu toho nejkvalitnějšího a nejoblíbenějšího zboží z Egypta do České republiky, jsem se rozhodla, že založím projekt Vědomé Nakupování, který bude virtuální (nejen) "egyptský bazar", který je mou srdeční záležitostí, kousek ze(mě) egyptské, mého vkusu, mých osobních zkušeností se zbožím, mého obdivu a respektu k Egypťanům a jejich produktům.

ČTETE MĚ?

O CESTOVÁNÍ ANEB ODLOUČENÍ A NÁVRATU K JEDNOTĚ

Dnes píšu pro všechny, kteří chtějí žít v zahraničí. Pro Tebe Baru, před 8 lety. Pro ty…

Celý článek

JAK SE CHOVAT V EGYPTĚ ANEB RADY A TIPY PRO BEZSTAROSTNOU DOVOLENOU - 2. DÍL

Dovolená v Egyptě – sen anebo noční můra? Stejná otázka a druhý článek na stejné téma ovšem…

Celý článek

JAK SE CHOVAT V EGYPTĚ ANEB RADY A TIPY PRO BEZSTAROSTNOU DOVOLENOU - 1. DÍL

Dovolená v Egyptě - sen anebo noční můra? Obojí se může stát skutečností. Existují životní okolnosti, které…

Celý článek

ZŮSTAŇTE V KONTAKTU