Příběh o strachu, lásce a barevném světě.

Dnes bych ráda začala menší historkou.

Před pár dny jsem založila FB stránky Barevný Svět Myšlenek,  které jsou o tom, abychom společně vytvořili svět, který není pouze černobílý. Svět, kde neexistuje strach. Svět, kde tolerance a respekt nejsou jen prázdná slova. Svět otevřený plný pochopení a lásky.

all loveis createdequal (1)

Byla a jsem stále plná rozpaků, a taky jsem na ty moje rozpačité pocity dostala od Vesmíru okamžitou odpověď. Odpověď ve formě zprávy od fanouška Milana XXX, který mi zanechal tato slova: Jsi jen špína nic víc!!!

A tak jsem se nad tím vším zamyslela a po chvilce si uvědomila, jak moc jsem ráda za to, co dělám, protože to dělám s láskou. Jak moc jsem ráda a vděčná za lidi, kteří mě obklopují a podporují. Za lidi pozitivní a láskyplné.

Opět se mi potvrdilo, že mě život zkouší (a navždycky zkoušet bude) a že mě každá tahle zkouška jen utvrzuje v tom, že je opravdu vše tak, jak má být a že můj život má smysl. Že život každého člověka a každé duše má smysl a je jen na nás samotných, jak a jestli ho pochopíme.

Co je ale podstatná věc, kterou bych s vámi všemi a s celým naším světem (a nejen barevným) chtěla sdílet, je to, že ne vždycky jsem život a události v něm viděla pozitivně, smysluplně a s nadhledem. A není tomu tak dávno, co jsem se dokonce bála říct svůj názor a nedejbože někomu říct, kde žiji a co dělám.

Rok jsem tajila skoro celé své rodině svůj život. Rok jsem žila ve strachu, protože když jsem se někde jen zmínila, že jsem zamilovaná do Egypťana, byla jsem za totálního blázna nebo „špínu“ (jak mi dnes připomněl Milan – mimochodem, pokud to teď čteš, tak ti chci opravdu a ze srdce poděkovat). Hodně lidí si o mně myslelo (a asi i stále myslí), že jsem mimo, zmanipulovaná a já nevím, co všechno.

O svých pocitech jsem byla schopná mluvit jen s pár nejbližšími a teď jim za vše nesmírně děkuji a budu jim navždy vděčná.

Neměla jsem v hlavě jasno. Nevěděla jsem, co je pro mě správně, co dělat, jak se chovat, koho poslouchat.

Měla jsem tak strašně velký strach. Strach, jak kdybych šla na popravu. Strach, jak kdybych se měla rozhodnout: „Peníze nebo život“.

Měla jsem v sobě obrovský plamen, plamen lásky a štěstí, který byl udusáván xenofobním a nenávistným názorem společnosti a tak neměl kyslík, aby mohl hořet.

Vím, že spoustu lidí si teď řekne: „Jak je možný, že to překonala, ta špína“? a taky vím, že si spoustu lidí řekne: „Ty jo, jak to ta holka zvládla?“

Řeknu vám to jednoduše.

Překonala to láska. Překonal to pozitivní pohled na svět a sny. Překonala to touha, víra a naděje.

Překonala jsem to. Překonali jsme to. Všichni dohromady a společně.

Chtěla bych tak říct všem, kteří mají strach a kteří třeba nemají nebo neměli to štěstí jako já, když jsem měla pár vyvolených kolem sebe, těch pár andělů, kteří mi pomohli postavit se na nohy a jít vlastní cestou, ABY SE NEBÁLI.

Chtěla bych vám všem říct, že v tom NEJSTE SAMI. JSME V TOM SPOLEČNĚ, my všichni.

Zažehnej svůj strach, seber sílu, odvahu a jdi si svoji cestou, ať je jakkoliv klikatá nebo příkrá. Na konci každé cesty je cíl a ten cíl, kterého chceš ty dosáhnout, tam na TEBE ČEKÁ!

2

Pokud Tě zajímá více, můžeš si přečíst eBook: Z vesničanky šťastnou Egypťankou aneb 10 věcí, které mi DAL a VZAL život v této zemi.

Ano, už se o svém světě nebojím mluvit a ukázat ho.

Posílám Ti světlo a lásku na Tvoji cestu a nikdy se nevzdávej. Nikdy se nepoddej strachu a nezapomeň, že všechny překážky jsou vždy jen zkoušky a jsou zde pro to, aby tě posílily a pomohly ti uvědomit si, jestli jsi na té správné cestě anebo jestli na příští křižovatce odbočit třeba na sever.

Přeji VŠEM krásný den a ať se vám daří vytvořit kolem sebe Barevný Svět, stejně jako se to daří mně.

Maa Salama!

Barbora

Přidej se k nám zde:

https://www.facebook.com/BarevnySvetMyslenek/

Jsem "barevná" žena, která žije svůj obyčejný život neobyčejným způsobem. Ukazuji lidem, že svět není černobílý a že multikulturní vztahy jsou normální. Pomáhám a otevírám své srdce těm, kteří se zajímají o jinou kulturu, o život v Egyptě, o vztahy, cestování a potřebují získat cenné informace, které na Wikipedii nenajdou. Otevírám dveře poznání do světa, který se nám zdá být neznámý a vzdálený... Více o mně se můžete dozvědět zde>>
Komentáře