MÉ PROJEKTY

Barbora Aref - o životě v Egyptě

V tomto projektu odekrývám část svého života v Egyptě a trošku ze svého soukromí. Sdílím s vámi postřehy, zkušenosti, každodenní nástrahy a radosti života v této zemi. Sdílím s vámi svůj názor na fungování světa, mezilidských vztahů a všeho, co se našeho Vesmíru a bytí týka. Je to takový můj malý deníček, který vás může inspirovat a obohatit o různé obzory a úhly pohledu!

Více informací →

Chytrý online průvodce Egyptem

Chytrý online průvodce Egyptem je prostě průvodce Egyptem. Snažím se vám přiblížit a ukázat krásy a poklady tajuplného Egypta. Sdílím s vámi své cestovatelské zkušenosti, poznatky a vědomosti. Egypt je poklad, kde se nachází nejkrásnější moře, nádherné pláže, zlatavé slunce, dávná historie a mnoho dalších krás, které stojí za poznání. A pokud nemůžete poznávat na vlastní kůži, můžete alespoň se mnou ONLINE!

Více informací →

Egypt na talíři

Jídlo, jídlo, jídlo! Orientální egyptská kuchyně je velice známá a já ji jednoduše miluji! Miluji i vaření a miluji svého muže pro kterého vařím! Vzhledem k těmto kombinacím prostě MUSEL vzniknout Egypt na talíři, který vám opravdu přináší Egypt na talíři. Na vlastní kůži zkouším vařit tradiční egyptské recepty, které s vámi s radostí sdílím a doufám, že nám bude společně chutnat. Tak co, chcete si doma uvařit Egypt?

Více informací →

Online průvodce šťastným životem v Egyptě

Tento průvodce je mojí první členskou sekcí, která je odpovědí na všechny vaše otázky, které mi posíláte. Vzhledem k tomu, že je vás opravdu hodně, jsem se rozhodla vytvořit prostor, kde na vás budou odpovědi již čekat a tak na ně nebudete muset čekat VY. Tato členská sekce je dynamickým a aktuálním prostorem se zodpovězenými základními otázkami, které se týkají života v Egyptě!

Více informací →

NENECHEJTE SI UJÍT PRAVIDELNÉ ČLÁNKY NA BLOGU

Příběh z veřejné pláže v Egyptě

Dnešní článek je takový malý příběh z veřejné pláže v Egyptě. Z pláže na jihu Egypta v…

Celý článek

Život v Egyptě - život takový, jaký si ho zařídíte!

Dnes bych se ráda zabývala otázkou života v Egyptě. Spoustu lidí má stále představu, že život v…

Celý článek

Velikonoce v Egyptě a národní den jara Šam al-Násim

Zajímá vás, jak a jestli se vůbec slaví Velikonoce v Egyptě? Téma Velikonoce a Egypt jednoznačně a…

Celý článek

MÁTE DOTAZ?

CHCETE BÝT V OBRAZE?