VYBER SI SVŮJ ŽIVOT STEJNĚ TAK, JAKO SI VYBÍRÁŠ TO, CO SI ZÍTRA OBLEČEŠ!

7.8. 2016 Barbora Aref 3588x

Ahoj, jsem moc ráda, že jsi zavítal/a na řádky tohoto článku. Znamená to, že si vybíráš svůj směr a to co budeš číst, což je jednoznačně krok kupředu.

 

Dnes bych se ráda zabývala tématem, které je tak trošku cliché. Je to téma, kterým se zabývají všichni lidé na světě. Neustále, furt a dokola. A to je – šťastný život.

Padají věty typu: Můj život stojí za nic. Chci to změnit. Nevím, co mám dělat. Neumím být šťastný/á. Narodil/a jsem se pro to, abych trpěl/a. Neměl/a jsem štěstí a nenarodil/a jsem se do bohaté rodiny. Kdy konečně bude můj život smysluplný? Nebaví mě moje práce. Je mi 60 a kdybych věděl/a dřív, o čem život je, hodně věcí bych udělal/a jinak. Život je těžkej. Život je peklo. Život je vojna. Jsem k ničemu. Všechno stojí za h*vno. Kyselo je moc kyselý a moře je moc slaný. Budu šťastný/á až……..dostuduji, porodím, rozvedu se, budu mít peníze, budu mít dobrou práci, zhubnu, nechám si udělat prsa, potkám bohatého, krásného, inteligentního sympaťáka, potkám krásnou, prsatou, štíhlou, modrookou blondýnu, atd.

Všechny tyto věty a podmínky jsme všichni slyšeli nejméně už tisíckrát. Slyšeli jsme ale také to, že si ten nešťastný život, ty bariéry, neustálé výmluvy, omluvy a důvody vytváříme sami?

Návod pro šťastný život je jednoduchý a my všichni ho známe, protože jsme se s ním narodili. Problém je ten, že neposloucháme vnitřní hlas. Neposloucháme zkušenosti, nečteme z minulosti a ignorujeme řeč těla a života. Popíráme Boha, energie, zdroj nebo osud = nazývej to tak, jak to cítíš.

HELLO (3)

Když něco děláš s láskou, tak se Ti to s láskou vrátí. Když myslíš pozitivně, tak kolem sebe máš pozitivní lidi. Když se na všechny a všechno usmíváš, tak Ti svět připadá jako zrcadlo a taky se na tebe směje. Mnoho lidí se mi snaží neustále tvrdit, že štěstí, spokojenost a naplnění je jen otázkou peněz nebo místa. Že je to otázkou toho, že nemám děti a starosti a že vlastně nevím, o čem život je.

Já jsem ale přesvědčená, že to takhle v životě nechodí. Že pozitivní přístup a láska je životní styl. Že si ho vybíráme tak stejně jako třeba to, co budeme jíst. Věřím tomu, že není rozdíl mezi péčí o tělo ze zevnějšku a péčí o tělo zevnitř. Vždyť kosmetiku, parfémy a oblečení, co se nám líbí si všichni kupujeme a chceme být krásní a nezáleží na tom, kde žijeme, kolik máme peněz anebo jestli máme či nemáme děti. Záleží to jen na nás a na tom, co si v životě vybíráme.

Neboj se vybrat si být šťastný/á. Neboj se smát a užívat si život naplno. Vždyť i naše duše potřebuje péči. Naše nitro potřebuje rozpoznat význam života. Dej mu příležitost, ať jsi kdekoliv na světě a v jakýchkoliv podmínkách. Nenechej se ovlivnit názory ostatních a jdi si za svými sny a krásným životem, který bude přesně podle TVÝCH představ. Jakmile si za tím vším půjdeš, můžeš si být jistý/á, že vesmír Ti pošle odpověď.

Jediný klíč k úspěchu je láska, respekt a vytrvalost. A to je garantováno mou vlastní zkušeností.

 Představ si, že svůj život řídíš stejně jako své auto. Je jen na Tobě, jestli zatočíš doleva nebo doprava. Jestli pojedeš anebo budeš stát. Je pravda, že někdy do Tebe nabourá auto a není to Tvoje chyba, ale tak to v životě chodí – jsou věci, které neovlivníš, ale co můžeš ovlivnit je Tvůj přístup a chápaní těchto věcí, protože každá věc, která se Ti v životě stane, se stane s určitým záměrem.

Nenechej své auto stát a zrezavět, byla by škoda promarnit tu příležitost ho využít naplno!

A teď pár tipů na to, jak si vybrat svůj život – neboj se toho, není to nezdravé a ani sobecké.

  1. Nemusíš snášet utrpení a ani to, co ti jednoduše nedělá dobře a co ti nic nepřináší.
  2. Nepomlouvej a ani nehleď na pomluvy a drby.
  3. Usmívej se a dělej to, co opravdu dělat chceš.
  4. Neporovnávej se s ostatními, miluj naplno svůj originál.
  5. Přijímej a rozdávej komplimenty.
  6. Obklopuj se lidmi, na kterých ti záleží a kterým záleží na tobě.
  7. Obklopuj se lidmi, kteří tě milují a které miluješ.
  8. Nepřetvářej se a nehraj si na něco, co nejsi. Jednoduše buď to, co jsi a chceš být.
  9. Pouč se z minulosti, užívej přítomnost a vytvářej si budoucnost.
  10. Dělej vše tak nejlépe, jak umíš –  ale nedělej to ani líp a ani hůř.

Doufám, že Tě tenhle článek nakopl a dáš se do řízení svého života. Otevři si mapu – mapu svého života a tam si napiš své životní cíle, napiš si vše, čeho chceš dosáhnout a buď životu, vesmíru, Bohu nebo energii vděčný/á. Neočekávej, nestavěj mantinely nebo limity. Použij jen jeden obyčejný nástroj a tím je vděčnost a uvidíš, že Tvůj život nabere ten správný směr.

HELLO (2)

Maa Salama

Hodně energie, lásky, trpělivosti a sil Ti posílá

Barbora Aref

Barbora Aref
Jsem "barevná" žena, která žije svůj obyčejný život neobyčejným způsobem. Ukazuji lidem, že svět není černobílý a že multikulturní vztahy jsou normální. Pomáhám a otevírám své srdce těm, kteří se zajímají o jinou kulturu, o život v Egyptě, o vztahy, cestování a potřebují získat cenné informace, které na Wikipedii nenajdou. Otevírám dveře poznání do světa, který se nám zdá být neznámý a vzdálený... Více o mně se můžete dozvědět zde>>
Komentáře