5 ZÁSADNÍCH DŮVODŮ, PROČ JSEM SE ROZHODLA OTEVŘÍT SVÉ SRDCE A ZAČÍT PSÁT O ŽIVOTĚ V EGYPTĚ

Ahlan (arabsky ahoj), vítej v mém virtuálním světě a zároveň i v reálném životě, protože to, co zde najdeš, nebylo upraveno ve PhotoShopu a je to stoprocentně Bio!

20160713_144454 2

Dostal/a jsi se až sem a to znamená, že je to z nějakého důvodu. Věř, že všechno se děje z nějakého důvodu a já jsem se ve Tvém životě ocitla pro to, abych Tě něčím obohatila, nějak Ti pomohla, inspirovala Tě anebo Tě ve Tvém životě pošoupla někam „dál“.

Srdečně bych Tě chtěla přivítat a zároveň se trošku představit. Jmenuji se Barbora a je mi 24 let, studuji dálkově VŠ v ČR, dřívě jsem pracovala v Egyptě v jednom nejmenovaném hotelu jako Guest Relation & Online Marketing, nyní jsem začala podnikat a rozjíždím spoustu zajímavých projektů. Můj přítel je Egypťan, muslim a o 18 let starší než já, to už ale možná víš, pokud ne, tak více o mém příběhu se můžeš dozvědět zde.

Takže tady v tomhle virtuálním světě se postupem času budeš dozvídat všechny podrobnosti, moje zkušenosti, příběhy, radosti a starosti. Podrobné informace o životě v Egyptě, o místní kultuře a zvycích. Rozhodla jsem se tohle všechno sdílet právě s Tebou a to z pár prostých důvodů. No, je jich vlastně hodně, možná tisíce, ale já jsem pro Tebe vypíchla těch 5 pro mě nejdůležitějších, abys mě lépe pochopil/a, poznal/a, tak tady jsou:

  1. Věřím, že všichni jsme jedno a to JEDNO je plné lásky. Někdo to možná nazývá Bůh, někdo vesmír, nebo osud, ale to je vlastně jedno, když jsme všichni JEDNO.
  2. Věřím, že šíření lásky a to jakýmkoliv způsobem je vždy pro dobro a že život je jako bumerang, vše se Ti jednou vrátí zpět.
  3. Věřím, že jsme zde pro to, abychom si navzájem pomáhali, podporovali se a dobíjeli se pozitivní energií. Každý je někdy na své životní cestě ztracený a potřebuje pomoc, podporu, sílu a inspiraci.
  4. Věřím, že člověk by měl dělat to, co ho dělá v životě šťastným, aby naplnil podstatu života a činil tak i ostatní šťastnými.
  5. Věřím, že člověk má dělat vše tak, jak nejlépe umí a proto jsem zde teď a tady – jen pro Tebe.

Pro to a pro mnoho dalšího….

Budu se těšit na naši společnou vlnu! Dostali jsme jeden velice cenný dar a to prožít život společně na stejné planetě. Pojďme ho prožít šťastně a vesele! Třeba k tomu pomůžu právě i Tobě!

Více článků a ebooky zde:

 DSC_0062 2 (2)

Maa Salama a budu ráda když se vydáš:

Barbora Aref - Vědomé Léčení
Jsem vědomá žena, která žije svůj obyčejný život neobyčejným způsobem. Ukazuji lidem cestu poznání skrze své vědomé léčení. Věnuji se aromaterapii, rostlinným olejům, psychoaromaterapii, terapii sdílením a aromaterapeutickým masážím. Více o mně se můžete dozvědět zde>>
Komentáře