5 ZÁSADNÍCH DŮVODŮ, PROČ JSEM SE ROZHODLA OTEVŘÍT SVÉ SRDCE A ZAČÍT PSÁT O ŽIVOTĚ V EGYPTĚ

Ahlan (arabsky ahoj), vítej v mém virtuálním světě a zároveň i v reálném životě, protože to, co zde najdeš, nebylo upraveno ve PhotoShopu a je to stoprocentně Bio!

20160713_144454 2

Dostal/a jsi se až sem a to znamená, že je to z nějakého důvodu. Věř, že všechno se děje z nějakého důvodu a já jsem se ve Tvém životě ocitla pro to, abych Tě něčím obohatila, nějak Ti pomohla, inspirovala Tě anebo Tě ve Tvém životě pošoupla někam „dál“.

Srdečně bych Tě chtěla přivítat a zároveň se trošku představit. Jmenuji se Barbora a je mi 24 let, studuji dálkově VŠ v ČR, dřívě jsem pracovala v Egyptě v jednom nejmenovaném hotelu jako Guest Relation & Online Marketing, nyní jsem začala podnikat a rozjíždím spoustu zajímavých projektů. Můj přítel je Egypťan, muslim a o 18 let starší než já, to už ale možná víš, pokud ne, tak více o mém příběhu se můžeš dozvědět zde.

Takže tady v tomhle virtuálním světě se postupem času budeš dozvídat všechny podrobnosti, moje zkušenosti, příběhy, radosti a starosti. Podrobné informace o životě v Egyptě, o místní kultuře a zvycích. Rozhodla jsem se tohle všechno sdílet právě s Tebou a to z pár prostých důvodů. No, je jich vlastně hodně, možná tisíce, ale já jsem pro Tebe vypíchla těch 5 pro mě nejdůležitějších, abys mě lépe pochopil/a, poznal/a, tak tady jsou:

 1. Věřím, že všichni jsme jedno a to JEDNO je plné lásky. Někdo to možná nazývá Bůh, někdo vesmír, nebo osud, ale to je vlastně jedno, když jsme všichni JEDNO.
 2. Věřím, že šíření lásky a to jakýmkoliv způsobem je vždy pro dobro a že život je jako bumerang, vše se Ti jednou vrátí zpět.
 3. Věřím, že jsme zde pro to, abychom si navzájem pomáhali, podporovali se a dobíjeli se pozitivní energií. Každý je někdy na své životní cestě ztracený a potřebuje pomoc, podporu, sílu a inspiraci.
 4. Věřím, že člověk by měl dělat to, co ho dělá v životě šťastným, aby naplnil podstatu života a činil tak i ostatní šťastnými.
 5. Věřím, že člověk má dělat vše tak, jak nejlépe umí a proto jsem zde teď a tady – jen pro Tebe.

Pro to a pro mnoho dalšího….

Budu se těšit na naši společnou vlnu! Dostali jsme jeden velice cenný dar a to prožít život společně na stejné planetě. Pojďme ho prožít šťastně a vesele! Třeba k tomu pomůžu právě i Tobě!

Více článků a ebooky zde:

 DSC_0062 2 (2)

Maa Salama a budu ráda když se vydáš:

Barbora Aref
Jsem "barevná" žena, která žije svůj obyčejný život neobyčejným způsobem. Ukazuji lidem, že svět není černobílý a že multikulturní vztahy jsou normální. Pomáhám a otevírám své srdce těm, kteří se zajímají o jinou kulturu, o život v Egyptě, o vztahy, cestování a potřebují získat cenné informace, které na Wikipedii nenajdou. Otevírám dveře poznání do světa, který se nám zdá být neznámý a vzdálený... Více o mně se můžete dozvědět zde>>
Komentáře
 • POTKÁME SE NA FACEBOOKU

  Barbora Aref – vedome leceni

 • Chytrý online průvodce Egyptem

 • NEBO NA INSTAGRAMU
  This error message is only visible to WordPress admins

  Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

  There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

 • NAVŠTIVTE VĚDOMÉ NAKUPOVÁNÍ

 • ARCHIV VŠECH ČLÁNKŮ
 • NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY