MÁ MĚ RÁD, NEMÁ MĚ RÁD ANEB JAK POZNÁM, ŽE MĚ MŮJ EGYPŤAN NEMILUJE?

Někdo o tom četl. Někdo o tom slyšel. Někdo to zažil. Někdo se prostě jen zajímá…..

Vztah s Egypťanem. Kontroverzní téma, které vyvolá snad v každé rodině, vesnici a okolí rozruch a povyk. Všichni víme, že vztah s Egypťanem (tak jako s každým jiným mužem na planetě) nemusí mít pokaždé americký happy end a nemusí být spojený jen s láskou, slunnými dny a upřímností.

Tak, jako je spoustu multikulturních vztahů, které jsou úspěšné, jen se o nich tolik nehovoří, je i spoustu multikulturních vztahů, které končí v tom lepším případě slzami a zlomeným srdíčkem. V těch horších případech fyzickým, či psychickým násilím, únosem dítěte a dalšími nepříjemnými zkušenostmi.

stop-1131143_960_720

Tento článek píšu z toho důvodu, že znám některé smutné příběhy žen, které zdánlivě „naletěly“ Egypťanovi. I když ne vždy tomu tak musí být. My lidé máme tendence házet odpovědnost na ostatní, je to tak jednoduší.

Nicméně věty typu:

 • „On mě podvedl“
 • „On mě okradl“
 • „On mi zničil život“
 • „On mě napálil“
 • „On mi lhal“ ……………….a tak dále, nemám moc v lásce. Proč? Protože…..

Většinou totiž, dámy, naletíme jen a pouze SAMY SOBĚ.

My ženy máme neuvěřitelný dar. Ten dar se jmenuje intuice, vnitřní hlas, radar. Jsme schopné vnímat signály, o kterých muži ani nevědí, že je vysílají. Většinou podvědomě víme, že ten vztah není úplně upřímný, ale nechceme si to připustit. Většinou totiž víme úplně všechno, ale snažíme se před realitou zavírat oči, utíkat anebo si dokonce jinou realitu samy tvořit.

Neposlouchat svůj vnitřní hlas je ta největší chyba, které se můžeme dopustit. 

Pokud vás zajímá můj osobní příběh, můžete si ho přečíst zde >>

Pro ty z vás, které se zabýváte otázkou vztahu s Egypťanem a nejste si jisté,  jsem vypíchla 4 jednoduché signály, jak poznat, že vás váš egyptský miláček pravděpodobně upřímně nemiluje a zároveň se snažím stručně vysvětlit z jakého důvodu to tak může být a jak je možné k takovým případům přistupovat.

Tak tedy: Jak poznat, že mě můj milovaný Egypťan pravděpodobně nemiluje? Jak předejít zlomeným srdcím a vybraným bankovním účtům? Na to se společně podíváme 🙂

1.Nechá vás váš egyptský miláček platit? Nechá vás platit za sebe samotnou a dokonce někdy i za vás oba? Platíte kafíčka, šíšu, restauraci, párty, nájem, jídlo, atd.?

Pokud ANO! Dávejte si pozor! Jednoznačně někteří z vás namítnou, že Egypťané nemají mnoho peněz a tak se přece nic neděje, když mu vypomůžete, když sem tam něco zaplatíte, nebo mu dáte nějakou dotaci (chudáčkovi, přece). OMYL! Upřímně, přála byste si jít na rande s Frantou, kterej by si s radostí objednával předkrm, první, druhý chod, 5 piv a zákusek a potom to za něj musela zaplatit? Myslím, že NE! No tak to nedělejte ani v Egyptě!

Správný chlap (a kor Egypťan), za sebe NIKDY nenechá zaplatit účet od ŽENY! A UŽ VŮBEC NÉ OD TÉ JEHO MILOVANÉ!  Nechat ženu platit je pro Egypťana absolutně nepřípustné a je to proti jejich kultuře a vychování, proti jejich přesvědčení (tedy, pokud nenarazíte na toho, kterej se chová jako normální zlatokopka).

Někteří to dělají „rafinovaně“, protože nechat si zaplatit na veřejnosti od ženy a hlavně od turistky vydává jasný signál všem okolo, že se pravděpodobně jedná o vašeho vydržovaného medvídka. Dělají to tak, že ještě doma v bytě (za který pravděpodobně platíte pronájem vy), si od vás vezmou peníze na venkovní útratu a samozřejmě se slzami v očích vám vysvětlí, jak strašně rádi by to vše zaplatili, ale jsou chudí a bohužel na to nemají 🙁 No a vy se chcete bavit, nechcete sedět doma a tak mu penízky poslušně dáte, ještě ho politujete a máte vlastně dobrý pocit, že mu chudáčkovi pomáháte.

No, co dodat, kdo chce kam, pomozme mu tam, že?

Za mě NE NE NE nikdy si nezačínejte s podobným typem muže! Když na něco nemám, tak to přece nedělám, ne? Přála byste si mít doma v Česku chlapa, kterej nemá peníze ani na to, aby vás pozval na kafe? No, asi nepřála, jinak byste ho měla. Tak proč ho hledáte v Egyptě?

Jde opravdu o princip: „Vrána k vráně sedá“  

2. Přijedete za ním do Egypta na vaši asi 6tou dovolenou tento rok a on vychrapuje do odpoledne? Tráví většinu času na Facebooku, nebo je furt na telefonu a jeho pozornost směřuje jinam?

No, asi vás má na háku…

Ano, Egypťané jsou komunikativní, řekněme dost ukecaní a družní. Je jasné, že si vyřídí nějaké telefonáty nebo sem tam si s někým napíše…….ale sedíte v kavárně a každý čučíte do svého displeje? Proč? Z jakého důvodu? Nechává vás doma samotnou? Nevstává, aby se s vámi nasnídal a neplánuje, co společně podniknete? Nebere vás mezi přátelé a raději se všemi komunikuje online než aby komunikoval s vámi a poznával historky z vašeho dětství a váš charakter?

No, asi vás má na háku…

Egypťané jsou lidi – stejní jako všichni na světě. Prostě o vás muž buď jeví zájem a nebo jednoduše NEJEVÍ!

Pokud se k vám chová tak, že zájem o vás nejeví, tak vás pravděpodobně bere jako zpestření tohoto týdne, bere vás jako sex, trošku těch peněz (viz. bod 1), ale rozhodně vás nebere VÁŽNĚ! Prostě ho nezajímáte a nebere ani váš „vztah“ vážně. Věřte, že v den, kdy odletíte bude na letišti vítat jinou, anebo vyrazí do ulic hledat další povyražení.

No a tohle prostě není LÁSKA. Tohle je vzájemné povyražení si, užívání si, ale jednoznačně ne vztah, takže to jako vztah ani neberte!

 

3. Je vám 60 a jemu 20?

Ne, není to láska. Je to forma trhu. Je to poptávka, která nachází nabídku. Vy si chcete užít. V Evropě starší muži prahnou po mladých 20tkách a se svými ženami se rozvádějí. Jste sama anebo ani ne, ale po těch letech s manželem, který je doma, už to samozřejmě není ono a najednou na dovolené v Egyptě potkáte tu „pravou lásku“.

Dámy, ABSOLUTNĚ NIC PROTI! Užívejte si, radujte se, sexujte, žijte, relaxujte, ALE stůjte pevně nohama na zemi.

Toužíte po hezkých slovech, po hezkých zážitcích, po vášni, pozornosti……ano, mladý Egypťan je schopný vám tohle všechno nabídnout ale za nějakou odměnu. Takže vy si chcete užívat a on si jednoduše přivydělat.

Chlapi jezdí do Thajska na mladé Thajky a ženy zase do Egypta na mladé Egypťany. Sexuální turistika zde není nic neobvyklého. Tak to prostě je, to je realita.

Pokud do takového vztahu spadnete neplánovaně a nevědomě, tak mějte otěže pevně ve svých rukou, ať nepřijdete o všechny své úspory anebo mu neposíláte z Evropy svoji měsíční výplatu či penzi.

Váš méďánek totiž dříve nebo později uloví mladou kost, protože bude chtít založit rodinu, plodit děti anebo vám kápne božskou a oznámí vám že už svoji egyptskou rodinu někde na vesnici se třemi dětmi má.

4. Chce si vás hned po týdenní známosti brát a miluje vás až za Středozemní moře do Evropy?

No, možná přesně tam má namířeno a přesně tam vás poté milovat přestane. V dnešní době už to není tak jednoduché, opravdu se pečlivě prověřuje, zdali uzavření sňatku bylo účelové nebo ne. Mnohdy i nevinné páry, které se mají opravdu rádi, trpí a nemohou jít do Evropy vstříc své lepší budoucnosti.

V Egyptě to chodí tak, že k tomu, aby spolu páry mohly žít, tak se musejí vzít. Nicméně přijde vám z evropské kultury normální vdávat se po pár měsících za člověka, se kterým se mnohdy ani pořádně nedomluvíte, protože málokdy umíte oba dva stejný dorozumívací jazyk perfektně?

 

Zde se nabízí pár jednoduchých otázek a rad

 • Pokud si chcete vzít Egypťana v Egyptě, budete muset být pokřtěná křesťanka a nebo se z vás bude muset stát muslimka. Nic proti žádné víře, ale neměla by právě víra vycházet ze srdce? Nebude vám vadit, že budete v Egyptě muset podepsat papír, že jste něco, co nejste? A to nemluvím už vůbec o průběhu sňatku v Káhiře….

Tohle je jedno velké NE! Nepodporujte něco, o čem nejste přesvědčeny pro to, abyste mohly být s někým, kdo dává vám a vaší lásce podmínky…..to potom není láska. WAKE UP. TEČKA.

 • Vybrala jste si Egypťana, takže počítejte s tím, že k tomu, abyste se poznali lépe spolu budete muset nejdřív žít a to pravděpodobně ze začátku v Egyptě (pokud nemá vízum, nebo občanství někde v jiném státě). Jste na to připravená?
 • Znáte dobře chápání víry vašeho budoucího nastávajícího a jeho mentalitu? Víte, v jakých podmínkách vyrůstal a jaká je jeho rodina atd.? Jste si jistá, že nebude mít problém, když se NIKDY nezašátkujete nebo počítáte s tím, že se chcete zašátkovat?
 • Kde budete v Evropě žít? Jaké má vzdělání a praxi? Jakou si tam najde práci?

 

Prostě a jednoduše, NIKDY NEDĚLEJTE NIC PROTI SVÉMU PŘESVĚDČENÍ, to je totiž cesta do pekel.

Prostě a jednoduše NIKDY NEZTRÁCEJTE SAMY SEBE!

Vztah s Egypťanem je jako vztah s každým jiným člověkem na této planetě. Nejdříve toho člověka musíte opravdu poznat a vědět, o koho se jedná a poté s ním plánovat budoucnost a podnikat další kroky.

Dávejte si tedy pozor, na koho narazíte, protože v turistickém ruchu se pohybují kluci, kteří si rádi jako prostituti vydělají, pohybují se tam pánové, kteří moc dobře ví, že je pro ně Evropanka levnější než Egypťanka. Pohybují se tam gigolové, kteří moc dobře chápou, co ženám z Evropy chybí, jaká slova neslýchají a jak je lapit do své pasti.

Proto

 1. Nikdy neplaťte za svého partnera
 2. Nikdy nedávejte svému partnerovi peníze na ruku v hotovosti
 3. Pokud vás partner požádá o finanční pomoc, no raději utečte
 4. Pokud vás bude partner nutit zahalovat se, nechodit ven, nebavit se s lidmi a podobné psychopatické věci, utečte
 5. Vždy stůjte pevně nohama na zemi, berte jejich slova s rezervou
 6. Nevdávejte se po týdnu za podmínek, které jsou pro vás nepřípustné
 7. Umřel vašemu příteli tatínek, maminka, tchán, dědeček, babička, strejček, bratranec bratrance od bratrance od Nilu? Nebo má někdo smrtelnou nemoc? Nebo je on sám v nemocnici pod kudlou? Na podobné tragické události si dejte pozor – ne vždy jsou pravdivé!
 8. Nekompenzujte si „přítelem“ z Egypta své mindráky a komplexy, ale zamakejte na nich a objevte lásku hlavně sama v sobě, potom totiž objevíte i tu lásku pravou a kdekoliv na světě

Každý vztah s kýmkoliv na světě by měl být vztah vyrovnaný. Vztah založený na důvěře, respektu, toleranci, lásce a svobodě.

K tomu, abychom takový vztah mohli mít, je třeba, abychom byli vyrovnaní hlavně my sami. Pokud jsme vyrovnanými osobnostmi s prioritami a zásadami, s vnitřní láskou a spokojeností, tak budeme do svého života přitahovat stejné lidi.

women-486826_960_720

Nezapomínejte, že svět je vaše ZRCADLO a divadelní jeviště –  vy sami si vybíráte jakou roli v životě budete hrát a jaké herce do dalších rolí obsadíte.

Tento článek je psán s absolutní upřímností a láskou, jeho záměrem není výsměch, nebo ublížení někomu, kdo se možná do podobných (výše zmíněných) situací dostal nebo v nich je. Tento článek má otevřít oči, donutit zamyslet se nad vlastní hodnotou, nad vlastním životem a pomoci lidem jít správným životním směrem se vztyčenou hlavou, sebevědomím, krásou a láskou a hlavně s tím PRAVÝM PARTNEREM, který na každého někde na světě ČEKÁ.

S láskou

Barbora Aref

 

 

Barbora Aref - Vědomé Léčení
Jsem vědomá žena, která žije svůj obyčejný život neobyčejným způsobem. Ukazuji lidem cestu poznání skrze své vědomé léčení. Věnuji se aromaterapii, rostlinným olejům, psychoaromaterapii, terapii sdílením a aromaterapeutickým masážím. Více o mně se můžete dozvědět zde>>
Komentáře